Svatební výzdoba, aranžmá, svatební kytice


svatební kytice
 23
Květinová výzdoba je při různých životních jubileích a svátcích doslova nutností. Proto v době, kdy se tyto chvíle blíží hledáme vhodné květinářství, ve kterém jsou schopni nám v těchto situacích nejlépe pomoci.
Zobrazen: 3343x   příspěvků: 0   24. 10. 2011, aktualizováno: 11. 2. 2011
komerční sdělení

Květiny nás doprovázejí doslova po celý náš život. Někdo má rád květiny řezané, někomu se zavděčíte pouze květinou v květináči. Vůbec nejkrásnější květiny jsou ty, které vidíme volně růst. Každý z nás má doma alespoň jednu květinku, na které mu záleží a o kterou se s láskou stará.

Sezónní květinové dekorace

My lidé jsme zvyklí si své domovy a vůbec všechna místa zkrášlovat, buďto podle ročního období nebo podle svátků. Nejznámější svátky jsou u nás vánoce, dušičky, sv. Valentýn, velikonoce atd. Všechny tyto svátky doprovází dokonalá výzdoba. Pokud budete hledat květinářství, kde Vám objektivně a zcela profesionálně poradí jaké druhy květin či jiné výzdoby zvolit, obraťte se například na Květinovou dílnu Marlen.

logo marlen

Kde najdete správné květinářství?

Květinovou dílnu najdete na internetových stránkách www.vyzdoba.wz.cz.

Jelikož jdou s dobou, můžete své dotazy směřovat buďto na jejich e-mailovou kvetinova@vyzdoba.cz, nebo telefonní číslo 603 561 197 nebo 603 116 34.

svatební věneček

Prodej květin a užitečné rady

Personál Vám velmi rád poradí, jaký druh květin a v jakém množství se hodí pro různá výročí. Velice rádi a zcela profesionálně Vám řezanou kytici naaranžují a zabalí tak, aby byla schopna převozu a aby uchvátila člověka, pro kterého ji máte.

Kupujete-li květiny hrnkové, poradí, na jaké místo v bytě by měla být postavena, aby nepřišla k újmě a vydržela Vám co nejdéle. Také se zde dozvíte, jaká má být zálivka a vše potřebné ke zdravému růstu Vámi vybrané květinky.

Aranžmá svatební kytice

V nabídce svatebních kytic jsou takové skvosty jako kaly, růže, kopretiny atd., které dokonale potrhnou celou atmosféru a ke svatbě neodmyslitelně patří. Korsáž pro ženicha a svatebčany nesmí na žádné svatbě chybět tak jako myrty a myrtové věnečky spolu s květinovými šperky a přízdobami do vlasů.

svatební kytice

Svatební květinová výzdoba

Veliký důraz je kladen také na výzdobu celé restaurace, ve které se koná hostina a samozřejmě také stolů, kterým vévodí hlavně svatební ikebana, která nesmí chybět. Dokonalá je v jejich provedení také výzdoba místa obřadu, což je nejdůležitější místo celé svatby. Ke svatbě neodmyslitelně patří také výzdoba aut, se kterou si v tomto květinářství velmi hravě poradí a překrásným závěrem je tečka v podobě okvětních plátků růží.

Ostatní svatební služby Květinové dílny Marlen.

Květinová dílna Marlen Vám nabízí kompletní svatební výzdobu. Můžete se s profesionály v tomto směru poradit a vymyslet vizuální stránku vaší svatby.

Další nabídka:

  • květinová dárková vazba
  • svatební vazba
  • smuteční vazba
  • dekorativní vazba tématická
  • vazba ze suchých a umělých květin

Zabývají se návrhy a výrobou květinových dekorací a vazeb všeho druhu. Jako firma působí na trhu již dvanáctým rokem, za tu dobu měli možnost pracovat pro řadu cateringových firem a prezentovat se v mnoha významných budovách, jako je Obecní dům, Pražský hrad, Národní dům na Smíchově, Rudolfinum, Zámek Troja, Březnovský klášter, Anežský klášter, Strahovský klášter a jiné.

Dále spolupracují s několik hotely, kde zajišťují pravidelnou květinovou výzdobu, např. grandhotel Bohemia, Novotel, Ibis aj.

svatební sloup

Květinové aranžmá na firemní akce

Pořádáte-li firemní akci a hledáte vhodného dodavatele květinových aranžmá, obraťte se právě na Květinovou dílnu Marlen a uvidíte, že splní všechna Vaše očekávání.

Květinová výzdoba a profesionální aranžmá

Květinová dílna Marlen je pro Vás tím pravým obchodním partBřevnovský klášter, nerem, ať již u nich pouze koupíte kytku či dárek, nebo se rozhodnete pro jejich svatební služby. Jsou to lidé, kterým velmi záleží na svých zákaznících a jsou ochotni se zcela přizpůsobit jejich potřebám.

Hledáte-li firmu, která je Vám ochotna zcela profesionálně pomoci s plánováním celé vaší svatby, již nehledejte. Máte to štěstí, že jste našli Květinovou dílnu Marlen, kde Vám splní všechny Vaše sny o dokonalé svatbě a pokud něco nepůjde podle vašich představ, můžete si být jisti, že najdou způsob, kterým se jim alespoň přiblíží.Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu.

 
diskuzní
fórum
Celkem je vloženo 0 příspěvků.
Nevložen dosud žádný diskusní příspěvek.
 Poslední aktuality